1 / 1

Alibaba Junior on muinasjutumaailm väiksematele lastele vanuses 1 kuni 6 aastat sünnipäevade ja muude lasteürituste pidamiseks. Suur ja avar ruum.
Kuni 30 lapsi. (278m2)
Loe edasi

Alibaba 5+ on meie uhiuus seiklusmaailm, mis on sobilik 5 kuni 10. aastase lapse sünnipäeva pidamiseks. 4,5 meetri kõrgune ruum annab palju võimalusi.
Kuni 20 lapsi. (180m2)
Loe edasi

Alibaba mängutoad asuvad Pirital kõrgelt hinnatud rajoonis mere lähedal. Mõlemad toad asuvad ühes majas, sissepääsud aga maja erinevatest külgedest.
Rahulik ja turvaline piirkond, hea transpordiühendus, esimene korrus, suured vitriinaknad, tasuta parkimine maja ees, kaldtee olemasolu - see kõik teeb Teie tulekut meie juurde lihtsaks ja mugavaks.

Kõik peod on privaatsed: 1 mängumaa = 1 pidu

Igas mängutoas on meil olemas korralik WC ja täisvarustusega köök: veekeetja, mikrolaineahi, külmik, presskannud kohvi tegemiseks, kausid, kandikud, vaasid, tordilabidas, nuga, salatilusikad ja morsikannud.

Meie jaoks on väga oluline puhtus ja turvalisus. Meil ei ole katkiseid ja ohtlikuid mänguasju. Koristame, puhastame ja desinfitseerime pidevalt!

Mida ootad mängutoalt? Puhtust? - JAH! Ohutust? - JAH! Läbimõeldud sihtgruppi? IKKA! Meie usume, et 3- aastased tahavad teistsugust lähenemist kui 8-aastased. Kahe tegutsemisaasta jooksul oleme näinud paljude pisikeste põnnide suurekskasvamist. On tekkinud soov ja suur vajadus uute ruumide järele, mis annaks võimaluse suurematele lastele tähistada oma sünnipäeva stiilselt ja huvitavalt!

Öeldud, tehtud! Võtke soojalt vastu! Uhiuus Alibaba 5+ seiklusmaailm on avatud!

Super kampaania!

PEOJUHT VÕI SEEBIMULLIDISCO KINGITUSEKS!

Broneeri ja kirjuta kommentaaridesse ''PEOJUHT KINGITUSEKS''või ''SEEBIMULLIDISCO'' ja vali ka tegelane ning saad juhi või disco oma peole =)))

Saadaval ka superpakett 85 eur (Pinata, disko, koristus, kohv ja 5 õhupalli kimp)