Mängutuba Junior

Alibaba Junior on linna populaarseim mängumaa alates aastast 2012. See on muinasjutumaailm väiksematele lastele vanuses 1 – 6 aastat.

Suur ja avar ruum (278m2) originaalsisekujundusega. Mängutoal on omapärane ruumilahendus, et vanemad saaksid oma lastel silma peal hoida. Suur ja mugav istumiskoht täiskasvanutele. Istumiskoha kõrval on suur aiaga piiratud ala beebidele. Lastele on vastava kõrgusega laud ja pingid.

Palju igasuguseid erinevaid pealeistutavaid autosid ja muidugi piisavalt ruumi nendega sõita.

Maailma suurima mänguasjade tootja Step2 hitid: kutsuv mäetipp - ronimiskeskus, mille tipp on enam kui 2 meetri kõrgusel, ronimisseina ja kiigeosaga mängukeskus ning ekstreemne liumägi (laste lemmik!).

Tüdrukutel on oma printsessi-teemaline ala koos kvaliteetse mänguköögiga ja nukumajaga, samuti on olemas nukuvoodid, vankrid Preilide lemmikuks on uhke printsessi loss! 2.5m kõrge, roosa, tornidega ja just printsessimõõtu.
Poistel on oma piraadi-teemaline ala koos mängulaevaga. On aeg heisata purjed ja suunduda põnevale merereisile!
Suurel ekraanil on võimalik mängida Wii mänge, vaadata multikaid ja filme. Olemas on ka CD mängija ja armsad lastelaulude plaadid (est/rus).

Vahetame aeg ajalt mänguasju välja uuemate vastu. Suvel 2014 tegime värskenduskuuri, mille jooksul paigaldasime seina nurkadele spetsiaalseid pehmeid kaitsmeid vigastuste vastu. Seinad on pestud ja uuesti üle värvitud!

Püüdleme täiuslikkuse poole ja teeme kõik selleks, et meie kliendid saaksid maksimaalselt kvaliteetse teenuse!

Videoülevaade

Super kampaania!

PEOJUHT VÕI SEEBIMULLIDISCO KINGITUSEKS!

Broneeri ja kirjuta kommentaaridesse ''PEOJUHT KINGITUSEKS''või ''SEEBIMULLIDISCO'' ja vali ka tegelane ning saad juhi või disco oma peole =)))

Saadaval ka superpakett 85 eur (Pinata, disko, koristus, kohv ja 5 õhupalli kimp)